DAJ SOBIE 30 DNI

30 dni, 720 godzin, 43 200 minut...

DAJ SOBIE 30 DNI

30 dni to tak niewiele… To tylko 4 tygodnie – 4 poniedziałki i parę weekendów.

30 dni wystarczy, żeby spróbować czegoś nowego.

30 dni wystarczy, żeby zmienić coś w swoim życiu.

Jakiś czas temu obejrzałam na TEDzie krótki filmik, który zainspirował mnie, żeby przez 30 dni próbować czegoś nowego. Ot tak, żeby pozbyć się monotonii w życiu i lepiej zapamiętać swój czas.

Zobacz filmik:

 
Przecież czas i tak przeminie… Może warto coś zrobić, żeby go lepiej zapamiętać? Niech to będzie coś przyjemnego!

Daj sobie te 30 dni.

Zacznij od czegoś prostego. Czegoś, co zawsze chciałaś zrobić, ale brakowało Ci czasu. Znajdź ten czas, bo kiedy jak nie teraz?

Możesz robić cokolwiek – codziennie chodzić na spacer, robić jedno dobre zdjęcie dziennie, wstawać o 6 rano, dzwonić do dawnych znajomych.

Trzydzieści dni.

Zobaczysz, że coś się zmieni.

MOJE DOŚWIADCZENIA

Spróbowałam tej metody dwa lata temu. W moim przypadku było to 30 dni zdrowego odżywiania i ćwiczenia. Na początku było mi ciężko, ale obiecałam sobie: trzydzieści dni i ani godziny dłużej.

Wytrzymałam.

Potem tak wkręciłam się w FIT LIFESTYLE, że został ze mną do dziś. Czuję się lepiej kiedy ćwiczę i zdrowo jem. Trzydzieści dni wystarczyło, żeby zmienić swoje nawyki. 🙂

Zrób w końcu coś co lubisz! Niech to będzie coś, na co nigdy nie miałaś czasu.

Warto!
Kiniacz

KINIACZ
Studiuję filologię włoską na UJ i kocham podróżowanie! Jestem Ambassadorką EF Education First i Absolwentką EF Roma oraz EF Nowy Jork! <3 Jeśli masz jakieś pytania - śmiało pisz do mnie! PSS! Na Facebooku udostępniam czasami ciekawostki związane z Włochami, a na Instagramie możesz poznać mnie bliżej :) YouTube'a dopiero rozkręcam, ale docelowo będą tam relacje z moich podróży! Zapraszam!
%d bloggers like this: