DUŻE PROMOCJE NA KURSY Z EF!

nowy jork

Chcesz wyjechać na kurs z EF? Skorzystaj z promocji w czasie trwania Festiwalu Zniżek, czyli Monster Weeks! Tylko od 22 lutego do 7 marca!

Im dłuższy kurs zarezerwujesz, tym większą zniżkę otrzymasz!

Możesz wyjechać nawet na całe wakacje o 20% taniej!

Zarezerwuj swój wyjazd w czasie trwania Festiwalu Zniżek i skorzystaj z super oferty!

 ZNIŻKA -10%

Jeśli zarezerwujesz 3-tyg. kurs z EF w dowolnym miejscu na Ziemi otrzymasz 10% zniżki!

nowy jork kinga kus

ZNIŻKA -15%

Jeśli zarezerwujesz kurs z EF, który trwa od 4 do 7 tyg. otrzymasz 15% zniżki! Kurs może być w dowolnie wybranym przez Ciebie miejscu.

ZNIŻKA -20%

Jeśli zarezerwujesz kurs z EF na min. 8 tyg. otrzymasz aż 20% zniżki! Zarezerwuj kurs na całe wakacje i obniż cenę kursu aż o 20%!

WIĘCEJ ZNIŻEK

Jedziesz na dwa tygodnie? Przy rezerwacji kursu 2-tyg. otrzymasz 400 zł zniżki!

Jedziesz z EF po raz kolejny? Skorzystaj z promocji EX PAX!

EX PAX, CZYLI PRZESKOCZ SAMEGO SIEBIE – zgarnij voucher o wartości 300 zł na activities! Zarezerwuj kurs o min. tydzień dłuższy niż ostatnio!

Potrzebujesz więcej informacji? Napisz do mnie na Instagramie @lifebykiniacz lub zadzwoń bezpośrednio do biura pod numer 12 422 03 58 mówiąc jednocześnie, że wiesz o promocji ode mnie (Ambasadorka Kinga Kuś).

Dzięki temu będę Ambasadorem przypisanym do Twojej rezerwacji, więc jeśli nie zdążysz zarezerwować kursu w czasie Monster Weeks, zawsze możesz liczyć na moją zniżkę Ambasadorską -5%!

Pamiętaj, że zniżki się nie łączą i dotyczą tylko ceny kursów, bez dodatkowych usług. Zniżki obowiązują  przy rezerwacji do 7 marca i tylko przy terminowej wpłacie opłaty rezerwacyjnej. 🙂

Zobacz także:

Jeśli podobał Ci się mój wpis będzie mi miło, jeśli:

Dzięki temu dowie się o nim więcej osób i być może więcej osób skorzysta z promocji. 🙂 Dzięki!

Buziaki,

Kiniacz XOXO

KINIACZ
Studiuję filologię włoską na UJ i kocham podróżowanie! Jestem Ambassadorką EF Education First i Absolwentką EF Roma oraz EF Nowy Jork! <3 Jeśli masz jakieś pytania - śmiało pisz do mnie! PSS! Na Facebooku udostępniam czasami ciekawostki związane z Włochami, a na Instagramie możesz poznać mnie bliżej :) YouTube'a dopiero rozkręcam, ale docelowo będą tam relacje z moich podróży! Zapraszam!
%d bloggers like this: