EF KURS WAKACYJNY – czym RÓŻNI SIĘ OD INNYCH?

EF KURS WAKACYJNY – czym RÓŻNI SIĘ OD INNYCH?

Plaża, morze, piękna pogoda… – czego chcieć więcej? Bardzo duża część z Was wybiera się na kursy z EF w wakacje. Jako Ambasadorka postanowiłam przygotować małe porównanie kursów z EF i pokazać Wam czym kurs wakacyjny różni się od klasycznego czy intensywnego (to są trzy główne typy kursów jakie EF ma w swojej ofercie).

Więcej o nich tutaj: EF RODZAJE KURSÓW

CZYM KURS WAKACYJNY EF RÓŻNI SIĘ OD INNYCH KURSÓW?

  • Przede wszystkim na kursie wakacyjnym macie mniej lekcji niż na kursie klasycznym czy intensywnym. Co za tym idzie – macie więcej czasu na zwiedzanie lub odpoczynek.
  • Na kursie wakacyjnym, oprócz weekendu, teoretycznie macie jeszcze dodatkowy dzień wolny – środę. W praktyce może się okazać, że macie zajęcia przez cały tydzień (pon-pt). Po prostu są tak rozłożone, żeby lekcji nie było więcej niż 20 w tygodniu.
  • Musicie pamiętać, że kursy wakacyjne odbywają się tylko w wakacje, czyli w lipcu-sierpniu w krajach na półkuli północnej (np. w Europie czy w USA). Kursy wakacyjne w krajach na półkuli południowej, (czyli np. w Australii czy Kapsztadzie) odbywają się od stycznia do marca.
  • Obowiązuje dopłata za wyjazd w okresie wakacyjnym i jest zależna od miejsca, do którego chcecie jechać. Waha się w granicy od 200 do mniej więcej 400 zł za tydzień kursu. Wynika to z faktu, że dużo osób wybiera się na kursy z EF właśnie w wakacje.
  • Kiedyś żeby wyjechać na kurs wakacyjny do USA (lub klasyczny) wystarczyło mieć wizę turystyczną B. Na kurs intensywny obowiązywała już wiza studencka. Na szczęście odkąd wizy do USA zostały zniesione ten problem już nas nie dotyczy.

PODOBIEŃSTWA

Poza tym, co wymieniłam wyżej kurs wakacyjny nie różni się niczym od klasycznego czy intensywnego. Najkrótszy trwa 2 tygodnie, a zajęcia rozpoczynają się w każdy poniedziałek. Wyjechać możecie w okresie wakacyjnym, który u nas przypada na lipiec-sierpień. Tak jak wspomniałam wcześniej – w Australii wakacje są w naszą zimę (i wtedy też możecie pojechać tam na kurs wakacyjny). Mam nadzieję, że jakoś Wam pomogłam! 😉

ZNIŻKA

Jeżeli masz jakieś pytania lub po prostu zastanawiasz się nad kursem z EF, to mogę Ci zaoferować zniżkę, za polecenie się na Ambasadora. Żeby dostać zniżkę napisz do mnie na Instagramie przed rezerwacją kursu @kiniacz.xoxo – z przyjemnością odpowiem na wszystkie Twoje pytania!

Co ja z tego mam? Satysfakcję z dobrze wykonanej pracy i możliwość wyjazdu na kolejny kurs z EF, który opiszę na blogu i który (mam nadzieję) w przyszłości przyda się osobom takim ja Ty, czyli zainteresowanym wyjazdem na kurs i zwiedzeniem najciekawszych zakątków świata! Więc i Ty możesz przyczynić się do czegoś dobrego! 🙂

Chcesz przejrzeć bezpłatny katalog? Pobierz go z mojej stronki ambasadorskiej: 

POBIERZ BEZPŁATNY KATALOG

PRZECZYTAJ TAKŻE: 

Buziaki,

%d bloggers like this: