FASHION WEEK W NOWYM JORKU? BYŁAM!

FASHION WEEK

Udział w New York Fashion Week to zdecydowanie przygoda mojego życia! Jak to się stało, że się tam znalazłam? Zobaczcie!

Podczas kursu z EF Education First w Nowym Jorku zupełnie niespodziewanie dostałam możliwość wzięcia udziału w nowojorskim Fashion Weeku jako… wolontariusz!

fw kiniacz

Wszystko dzięki szkole EF Education First, których jestem Ambasadorką!

Przeczytaj także: Jestem Ambasadorką EF Polska

Dress code: All black.

Wszystko zaczęło się (jak zwykle) niewinnie – od poznania ludzi, którzy interesują się tym co ja. A potem? Potem sprawy potoczyły się same. Napisałam maila do koordynatorki projektu, potem podobnego do gazety. I wiecie co? Dostałam się!

Wzięłam udział w wydarzeniu o nazwie Fashion meets Technology, w czasie którego swoje stroje prezentowało trzech projektantów. Wolontariuszy było w sumie sześciu – ja, moja koleżanka i cztery dziewczyny z Azji, również uczennice EF Nowy Jork.

Oto nasza drużyna mistrzów:

Organizatorem wydarzenia był m.in. Elucid Magazine.

fashion week kiniacz

To była przyjemność zobaczyć kulisy powstawania show, podglądnąć malowanie modelek przez profesjonalnych makijażystów oraz oglądać stylizację ich pokazowych fryzur. Pomagałam także modelkom w zmianie stylizacji na czas. Dziewczyny w końcu musiały zdążyć na kolejne wyjście na wybieg, a ubranie niektórych rzeczy to było nie lada wyzwanie!

Więcej na ten temat znajdziecie w moim filmie na YouTube:

Zaraz dopisuje to wydarzenie do mojej BUCKET LIST. Widzieliście już? 🙂

Buziaki,

Kiniacz XOXO


KINIACZ
Studiuję filologię włoską na UJ i kocham podróżowanie! Jestem Ambassadorką EF Education First i Absolwentką EF Roma oraz EF Nowy Jork! <3 Jeśli masz jakieś pytania - śmiało pisz do mnie! PSS! Na Facebooku udostępniam czasami ciekawostki związane z Włochami, a na Instagramie możesz poznać mnie bliżej :) YouTube'a dopiero rozkręcam, ale docelowo będą tam relacje z moich podróży! Zapraszam!
%d bloggers like this: