ILE KOSZTUJE KURS Z EF? PRZYKŁADOWA CENA

ILE KOSZTUJE KURS Z EF? PRZYKŁADOWA CENA

Wszystkie wyjazdy z EF, na których byłam (a byłam już na trzech) to jedne z największych przygód w moim życiu. Cudowne miejsca, wspaniali ludzie, nowe doświadczenia… Zapisałam je sobie nawet na mojej BUCKET LIST – liście rzeczy do zrobienia w życiu. Zachęcam Was, żebyście rzucili na nią okiem w wolnej chwili. 🙂

Jak pewnie wiecie, na moim blogu co jakiś czas pojawiają się wpisy związane z EF. Jestem ich Ambasadorką już od ponad trzech lat. Na moim Instagramie, na którego też Was serdecznie zapraszam – @kiniacz.xoxo – bardzo często dostaję od Was pytania dotyczące tych wyjazdów (a zwłaszcza tego ile kosztuje kurs z EF)… 😉

KURS Z EF – KOSZTY

Zacznijmy od tego, że żeby sprawdzić ceny kursów najlepiej pobrać katalog. Jest darmowy i wystarczy kliknąć tutaj:

POBIERZ BEZPŁATNY KATALOG

To moja strona ambasadorska 🙂 Katalog możecie zamówić w wersji elektronicznej (bardziej eko) oraz w wersji papierowej.

-Kiniacz, to ile kosztuje kurs z EF? Ale tak naprawdę…

W katalogu są podane orientacyjne ceny kursów. Np. 2-tygodniowy kurs klasyczny na Malcie kosztuje 3 990 zł. Za trzy tygodnie w San Diego zapłacicie 8 985 zł. Za 4 tygodnie w NY – 13 580 zł. Pamiętajcie, że dwa tygodnie na takim kursie to trochę za mało… wiem to z własnego doświadczenia. Ale z drugiej strony lepiej pojechać na dwa tygodnie, niż nie pojechać wcale.

Uwaga: Podane przeze mnie ceny zawierają kurs, zakwaterowanie w pokoju dwuosobowym u rodziny goszczącej i wyżywienie – śniadania i obiadokolacje w tygodniu oraz trzy posiłki w weekend.

Cena zawiera także darmowy dostęp do WiFi na terenie całej szkoły, materiały cyfrowe wspomagające naukę, certyfikat EF oraz dostęp do platformy e-learningowej myEF od momentu zawarcia umowy.

w cenę kursu NIE SĄ wliczonE:

  • opłata rezerwacyjna, która aktualnie wynosi 590 zł;
  • ubezpieczenie Erika w cenie 360 zł (ja z niego nie skorzystałam, bo wykupiłam sobie inne – co nie zmienia faktu, że warunki ubezpieczenia Erika są dobre);
  • opłata za podręczniki (ja płaciłam 180zł).
  • lot – ciężko podać mi orientacyjną cenę, bo to wszystko zależy od tego, gdzie lecicie. Lot można kupić we własnym zakresie lub poprosić o to pracowników biura – wtedy zostanie Wam dopisany do faktury.
  • transfery – w ramach usługi dodatkowej EF może zorganizować Wam kierowcę, który odbierze Was z lotniska i zawiezie Was bezpośrednio do szkoły/rodziny goszczącej/akademika.
  • dodatkowe wycieczki – tutaj tak samo ciężko podać mi orientacyjne ceny, bo w każdej szkole oferowane wycieczki są nieco inne (jest to związane z lokalnymi atrakcjami).
  • wszelkie zmiany związane z zakwaterowaniem – jeżeli chcecie mieszkać w pokoju jednoosobowym u rodziny goszczącej lub w akademiku – musicie za do dopłacić. Tylko w niektórych szkołach, np. w San Diego lub w Nowym Jorku mieszkanie na kampusie jest w cenie kursu, więc nie musicie się martwić dodatkowymi kosztami.
  • ubezpieczenie od kosztów rezygnacji (345 zł) – jeśli boicie się, że w międzyczasie wydarzy się coś, co uniemożliwi Wam wyjazd – warto je mieć.
  • dopłata za okres wakacyjny (związana z dużym zainteresowaniem kursami w lipcu i w sierpniu). Dopłata różni się nieco w każdej ze szkół.

INDYWIDUALNA WYCENA

Jeżeli jesteście zainteresowani wyjazdem na kurs z EF – napiszcie do mnie na Instagramie @kiniacz.xoxo. Pomogę Wam dokładniej oszacować cenę Waszego wymarzonego kursu. Dodatkowo wrzucam dużo zdjęć z podróży, które od lat są moją pasją więc tym bardziej będzie mi miło, jeżeli odwiedzicie (i zaobserwujecie :)) moje profile w mediach społecznościowych.

Zobacz: INSTAGRAMOWY PRZEWODNIK PO LONDYNIE

ZNIŻKA ZNIŻKA ZNIŻKA

Jeśli chcesz zmniejszyć koszty wyjazdu podzielę się z Tobą moją zniżką ambasadorską w wysokości -5% od ceny kursu! Wystarczy, że skontaktujesz się ze mną przez Instagrama @kiniacz.xoxo – resztę wyjaśnię Ci na priv! Będzie mi bardzo miło!

ZOBACZ TAKŻE:

Buziaki,

%d bloggers like this: