INSPIRACJE Z INSTAGRAMA | BLOGERZY I YOUTUBERZY

Moje Instagramowe Inspiracje - część pierwsza.

instagram inspiracje

Cześć!

Jak mijają wakacje? Ja właśnie odpoczywam pod Warszawą! 😉

Praca w Social Mediach ma jedną zaletę – siedząc w Internecie dłużej niż przeciętny zjadacz chleba można natknąć się na naprawdę piękne profile, świetne zdjęcia i ciekawe osobowości.

Przedstawiam Wam moje internetowe inspiracje w postaci listy osób, których twórczość regularnie podglądam i które bardzo szanuję za szeroko pojętą działalność w internecie.

Kolejność przypadkowa. Lista skrócona. Tylko polscy blogerzy i vlogerzy. 🙂

BILLIE SPARROW

Moja rówieśniczka. Była pierwszą youtuberką, którą zaczęłam regularnie oglądać. Studiuje filologię polską i pracuje w Warszawie. Niedawno wydała tomik poezji – Arkusz Poetycki. Promuję kulturę głuchych i język migowy.

billie sparrow

KRZYSZTOF GONCIARZ

Tworzy bardzo ciekawe i merytoryczne filmy. Prowadzi też vlogi. Oprócz podglądania codziennego życia Krzysia w Japonii dużo się dowiedziałam, np. o fenomenie firmy Supreme, diecie ketogenicznej, itd. Przebiegł maraton, chyba ze 3 razy (w tym raz ze skręconą kostką!).

krzysztof gonciarz

ANDRZEJ TUCHOLSKI

Najlepszy motywator do codziennego ogarniania rzeczy! Co roku tworzy listę Share Week, czyli Listę Najchętniej Polecanych Blogerów i jest pomysłodawcą #niedzielidzielenia.

andrzej tucholski

VIVA A VIVA

Specjalistka w dziecinie fashion & beauty. Nagrywa Fashion Talki, sporo podróżuje. Ma naprawdę piękny Instagram!

viva a viva

FIT LOVERS

Sportowe świry – Pamela i Mateusz to szalona parka! Byłam z nimi raz na treningu, gdy jeszcze nie byli tak znani jak dziś – ale był szał!!!

fit lovers

ANNA SZLĘZAK

Jak uczyć się o związkach i relacjach damsko-męskich, to tylko od niej!

ania szlęzak

ŁUKASZ JAKÓBIAK

Kilka sezonów, ponad 300 odcinków, same ciekawe osobowości, a to wszystko nagrane na 20 metrach kwadratowych! U Łukasza pojawiają się aktorzy, podróżnicy i blogerzy oraz ludzie świata biznesu i showbiznesu.  Wszystko zebrane w kilkaset godzin inspirujących rozmów.

łukasz jakóbiak 20m2

ARLENA WITT

Najlepsza nauczycielka języka angielskiego na You Tubie. Lubi koty.

arlena witt

ANIA SKÓRA, czyli What Anna Wears

Cudowna, niebojąca się wyzwań kobieta. Prowadzi biuro podróży Holly Cow. Zaczęłam ją oglądać od filmu na Youtubie pt.: Jak zdobyłam Mount Blanc? i od razu ją polubiłam, przede wszystkim za szczerość. Teraz jest w ciąży. Publikuje piękne zdjęcia z najodleglejszych miejsc na Ziemi. Aż miło patrzeć!

anna skóra what anna wears

A jacy są Wasi ulubieni blogerzy i vlogerzy? Dajcie znać!

Miłego dnia!
Kinga

KINIACZ
Studiuję filologię włoską na UJ i kocham podróżowanie! Jestem Ambassadorką EF Education First i Absolwentką EF Roma oraz EF Nowy Jork! <3 Jeśli masz jakieś pytania - śmiało pisz do mnie! PSS! Na Facebooku udostępniam czasami ciekawostki związane z Włochami, a na Instagramie możesz poznać mnie bliżej :) YouTube'a dopiero rozkręcam, ale docelowo będą tam relacje z moich podróży! Zapraszam!
%d bloggers like this: