JAK WYJECHAĆ ZA DARMO NA KURS JĘZYKOWY Z EF EDUCATION FIRST?

Przeraża Cię koszt kursu EF, o którym pisałam tutaj? Zostań Ambasadorem, wyjedź za darmo i spełniaj swoje marzenia!

Program ambasadorski przeznaczony jest dla osób, które już były na kursie z EF, bo mogą w łatwy sposób dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem. Jeśli jednak nie byłaś jeszcze nigdzie z EF-em, ale w niedalekiej przyszłości planujesz taki wyjazd – odezwij się do mnie zaraz po powrocie! Warto!

Ambassador EF to tak naprawdę promotor marki. Jedyną różnicą jest fakt, że za twoją pracę EF nie płaci Ci w pieniądzach, ale… w punktach. Za każdą Twoją aktywność możesz otrzymać ściśle określoną liczbę punktów, np. za zostawienie plakatu i ulotek w dowolnie wybranym przez Ciebie miejscu (oczywiście za pozwoleniem) otrzymasz 200 pkt. Za udostępnienie postu na Facebooku, Instagramie bądź w innych social mediach – 100. Jeśli jednak uda Ci się przekonać znajomych na wyjazd z EF, zdobędziesz tzw.  booking wart aż 1000 punktów! Żeby wyjechać, musisz tylko przekonać 10 osób. Lub zdobyć punkty poprzez aktywności jak te wyżej wspomniane lub inne, których jest sporo. Jak widzisz, program ten nie jest w żadnym stopniu obciążający. To od Ciebie zależy ile pracy w niego włożysz i jak szybko wyjedziesz na darmowy kurs. Niektórym zajmuje to kilka miesięcy, ale są też tacy, którzy punkty na wyjazd nazbierali w…  kilka dni.

Stoisz o krok od spełnienia swoich największych marzeń! Zagraniczne podróże, nowe znajomości, nauka języka i przygody… to wszystko za sprawą EF! Jeśli marzysz o spacerze po Manhattanie, pobycie na Hawajach lub odkryciu dzikiej Azji w przerwie między zajęciami – nie czekaj! EF ma Ci wiele do zaoferowania!

Żeby zostać Ambassadorem EF skontaktuj się ze mną!

Czekam na Ciebie na moim Instagramie @lifebykiniacz!

KINIACZ
Studiuję filologię włoską na UJ i kocham podróżowanie! Jestem Ambassadorką EF Education First i Absolwentką EF Roma oraz EF Nowy Jork! <3 Jeśli masz jakieś pytania - śmiało pisz do mnie! PSS! Na Facebooku udostępniam czasami ciekawostki związane z Włochami, a na Instagramie możesz poznać mnie bliżej :) YouTube'a dopiero rozkręcam, ale docelowo będą tam relacje z moich podróży! Zapraszam!
%d bloggers like this: