JESTEM AMBASADORKĄ EF POLSKA

Moja przygoda z Ambasadorstwem EF @efpolska trwa już 1,5 roku. Zaczęło się niewinnie – od wyjazdu na kurs intensywny do Rzymu. Było tak super, że postanowiłam dołączyć do EF-owej rodzinki! Zaraz po moim powrocie zostało otwarte biuro EF w Krakowie, a ja… postanowiłam zostać Ambasadorką!

życzenia świąteczne

Odkąd zostałam Ambasadorką odpowiadam na Wasze wiadomości dotyczące kursów z EF, uczestniczę w spotkaniach i różnych targach. Byłam m.in. na Studiach na Horyzoncie, Salonie Maturzystów i innych. Poznałam wiele ciekawych osób – nie tylko zainteresowanych kursami, ale też samych Ambasadorów z całej Polski! To świetni ludzie! Każdy z nich opowiada jakąś ciekawą historię…

Dzięki programowi ambasadorskiemu wyjechałam z EF po raz kolejny, tym razem do Nowego Jorku. Wyjazd był spełnieniem moich marzeń, bo od dziecka chciałam zobaczyć Stany Zjednoczone. Spełniło się moje marzenie, a to wszystko dzięki Wam i dzięki EF. Dziękuję!

Jeśli macie jakieś pytania odnośnie kursów EF to zawsze możecie do mnie pisać! Najszybciej odpowiadam na Instagramie! Jeśli dodatkowo dacie mi follow, to będzie mi bardzo miło!

MÓJ INSTAGRAM – @lifebykiniacz

PS. 2018 rok był dla mnie bardzo intensywny – przeczytaj moje podsumowanie roku!

Zobacz też film o moich ulubionych miejscach w Nowym Jorku! Wszystkie zwiedziłam podczas kursu językowego w szkole EF w Nowym Jorku!

W razie pytań – pisz! Wiesz, gdzie mnie znaleźć 🙂

Buziaki,

Kiniacz XOXO
KINIACZ
Studiuję filologię włoską na UJ i kocham podróżowanie! Jestem Ambassadorką EF Education First i Absolwentką EF Roma oraz EF Nowy Jork! <3 Jeśli masz jakieś pytania - śmiało pisz do mnie! PSS! Na Facebooku udostępniam czasami ciekawostki związane z Włochami, a na Instagramie możesz poznać mnie bliżej :) YouTube'a dopiero rozkręcam, ale docelowo będą tam relacje z moich podróży! Zapraszam!
%d bloggers like this: