KONIECZNIE PRZECZYTAJ, JEŚLI WYBIERASZ SIĘ NA KURS Z EF EDUCATION FIRST

Marzy Ci się przygoda życia? Chcesz się rozwijać? Podróżować? Poznawać ludzi z całego świata? A może zarabiać miliony? Kurs z EF Education First to coś dla Ciebie!

Stało się! Decyzja zapadła! Właśnie zarezerwowałaś/eś kurs z EF Education First i lecisz przeżyć przygodę życia! A może wciąż się zastanawiasz? Świetnie! Przeczytaj koniecznie ten post – zajmie Ci to max. 2 minuty! Przecież wszyscy wiemy, że czas to pieniądz. 😉

Czytałaś/eś któryś z moich artykułów?

Może ten o kosztach? Jeśli nie to zobacz: NAJDROŻSZE DWA TYGODNIE W MOIM ŻYCIU

Albo MOJE WRAŻENIA po krótkim, ale intensywnym kursie w szkole EF Roma! Było super!

Jeśli rodzice wciąż wahają się czy Cię puścić, sprawdź to: JAK PRZEKONAĆ RODZICÓW NA WYJAZD?

Jeśli przynajmniej raz odpowiesz twierdząco możesz mi przybić piątkę (dla starszych czytelników – podziękować) zgłaszając przy rezerwacji, że wiesz o kursie z mojego polecenia (Ambassadorka Kinga Kuś) lub z bloga thelife.pl

Ciebie to nic nie kosztuje, a ja dzięki temu będę mogła rozwijać się i zdobywać nowe doświadczenia, którymi potem mogę się tu z Tobą dzielić!

Wesprzyj Ambasadorkę Kinię!

Dopiero co zarezerwowałaś kurs? Tym bardziej możesz przyczynić się do rozwoju tego bloga!
Wspomnij osobie z którą rozmawiałaś przez telefon, prowadziłaś korespondencję mailową czy jakkolwiek inaczej (jeśli wolisz wysłać gołębia lub sowę niczym Harry Potter – śmiało, nie krępuj się! ;)).

Mówisz po prostu:

,,Wiem o kursach od Ambassadorki Kingi Kuś lub z bloga thelife.pl!”

I gotowe!

Dostaniesz wtedy zniżkę w wysokości -5%!

Jeśli nie wiesz jak zapisać się na kurs, sprawdź to: REZERWACJA – JAK ZAPISAĆ SIĘ NA WYJAZD?

Ty lecisz właśnie przeżyć przygodę swojego życia, a ja lecę do biura szykować Ci coś ekstra!

Ściskam Cię gorąco i widzimy się niebawem!

Ciao,
Kinga!

KINIACZ
Studiuję filologię włoską na UJ i kocham podróżowanie! Jestem Ambassadorką EF Education First i Absolwentką EF Roma oraz EF Nowy Jork! <3 Jeśli masz jakieś pytania - śmiało pisz do mnie! PSS! Na Facebooku udostępniam czasami ciekawostki związane z Włochami, a na Instagramie możesz poznać mnie bliżej :) YouTube'a dopiero rozkręcam, ale docelowo będą tam relacje z moich podróży! Zapraszam!