LISTENING PARTY HEVRE

hevre

Moje pierwsze Listening Party! Kraków ma w sobie coś, co przyciąga… Mimo, że mieszkam tu już prawie 4 lata, to nigdy nie byłam w Hevre! To klimatyczne miejsce na krakowskim Kazimierzu, które naprawdę WARTO odwiedzić. Dlatego dodałam je do moich list WARTO, a dokładniej do WARTO KRAKÓW.

WARTO to seria, w której polecam Wam moje ulubione miejsca w miastach, które odwiedziłam. Moją pasją są podróże, więc przed wyjazdami często przeszukuje internet w poszukiwaniu ciekawych miejsc, perełek do odwiedzenia. W serii WARTO postanowiłam się nimi z Wami podzielić. Więcej na moim Instagramie!

MÓJ INSTAGRAM: @kingakus.pl

Wracamy do Hevre – oto mój outfit na premierę płyty Krzysztofa Gonciarza (a właściwie soundtracku do jego filmu, który był podstawą wystawy Tokio 24 w Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha w Krakowie)! Autorami soundtracku są Krakowitz, Pawbeats, Arkadiusz Reikowski, Maciej Kulesza (Hidden Verses), Urbanski & Bak. 

Miejsce : Hevre, Kraków

Kiniacz XOXO

KINIACZ
Studiuję filologię włoską na UJ i kocham podróżowanie! Jestem Ambassadorką EF Education First i Absolwentką EF Roma oraz EF Nowy Jork! <3 Jeśli masz jakieś pytania - śmiało pisz do mnie! PSS! Na Facebooku udostępniam czasami ciekawostki związane z Włochami, a na Instagramie możesz poznać mnie bliżej :) YouTube'a dopiero rozkręcam, ale docelowo będą tam relacje z moich podróży! Zapraszam!
%d bloggers like this: