NAJDZIWNIEJSZE SMAKI AMERYKI | SZOK!

Zobaczcie, jakie są najdziwniejsze produkty, jakie znalazłam w USA!

popcorn

Cześć!

Dziś przychodzę do Was z trochę nietypowym postem, ponieważ chcę się z Wami podzielić… najdziwniejszymi produktami, jakie znalazłam w Ameryce. Nigdy wcześniej nie spotkałam się z nimi w Polsce. Zobaczcie, jakie są – moim zdaniem – najdziwniejsze smaki Ameryki!

Jestem świadoma, że w Stanach można kupić prawie wszystko oraz że Ameryka różni się nieco od Europy – zaczynając od mentalności mieszkańców, poprzez ich kulturę, idealne ogrody, wszędzie wywieszone flagi, na dużych odległościach kończąc. Natomiast ,,Smaki Ameryki” naprawdę mnie zaskoczyły!

Poniższa lista przedstawia produkty, które znalazłam w kilku sklepach w USA. Nie próbowałam wszystkich z nich, tylko niektóre. Do np. sera w spray’u czy niebieskich chipsów jakoś nie mogłam się przekonać – sami rozumiecie… 😉

OREO O SMAKU COLI

oreo o smaku coli

COLA O SMAKU PIWA

cola o smaku piwa

POPCORN CHICAGO SEROWO – KARMELOWY

popcorn

NIEBIESKIE CHIPSY NON-GMO

niebieskie chipsy

SER W SPRAYU

ser w sprayu

BIAŁKO O SMAKU KAWY lub KAWA O SMAKU BIAŁKA?

kawa i białko

KWAŚNE LAY’S O SMAKU LIMONKI

lays o smaku limonki

WĘDZONE MIGDAŁY

wędzone migdały

I wiele, wiele różnych innych, dziwnych smaków 😉

Być może istnieją jeszcze dziwniejsze, więc jeśli ktoś z Was chce coś dodać do tej listy, to śmiało dawajcie mi znać!

Jeśli spodobał Wam się temat Ameryki, zajrzyjcie koniecznie na:

Ściskam gorąco,
Kinga

KINIACZ
Studiuję filologię włoską na UJ i kocham podróżowanie! Jestem Ambassadorką EF Education First i Absolwentką EF Roma oraz EF Nowy Jork! <3 Jeśli masz jakieś pytania - śmiało pisz do mnie! PSS! Na Facebooku udostępniam czasami ciekawostki związane z Włochami, a na Instagramie możesz poznać mnie bliżej :) YouTube'a dopiero rozkręcam, ale docelowo będą tam relacje z moich podróży! Zapraszam!
%d bloggers like this: