NAJTAŃSZE KURSY Z EF EDUCATION FIRST | LISTA

ef najtańsze kursy

Cześć Moi Drodzy!

Dostaję od Was sporo wiadomości z pytaniami gdzie kursy organizowane przez EF Education First są najtańsze? Część z Was już pewnie wie, że zazwyczaj krótko odpowiadam na nie – ,,Na pewno nie w USA”. Niestety, ale taka jest prawda.

Ale w takim razie gdzie są te najtańsze kursy? Które szkoły prezentują się korzystniej cenowo od innych? Jak wybrać najtańszy kurs? Przeczytajcie!

Przygotowałam dla Was zestawienie najtańszych 2-tygodniowych kursów językowych z EF Education First!

Wszystkie ceny wynoszą poniżej 5 tys. zł za dwutygodniowy kurs języka angielskiego. Weźcie pod uwagę fakt, że EF organizuje również kursy innych języków, np. hiszpańskiego czy włoskiego.

ef kursy

NAJTAŃSZE KURSY EF EDUCATION FIRST

MALTA (ST. JULIAN’S) 3 990 złP

KAPSZTAD (RPA) 3 990 zł

BOURNEMOUTH 4 390 zł

EASTBOURNE 4 390 zł

AUCKLAND (NOWA ZELANDIA) 4 590 zł

BRISBANE (AUSTRALIA) 4 590 zł

BRIGHTON 4 690 zł

BRISTOL 4 690 zł

MANCHESTER 4 690 zł

DUBLIN 4 690 złL

TORONTO 4 790 zł

VANCUVER 4 790 zł

SANTA BARBARA 4 890 zł
jedyna szkoła w USA w cenie poniżej 5 tys. za 2-tyg. kurs

CAMBRIDGE 4 990 zł

Z zestawienia wynika, że najtańsze 2-tygodniowe kursy języka angielskiego odbywają się na Malcie i w Kapsztadzie (RPA, Afryka).

Pamiętajcie, że podane ceny obejmują kurs klasyczny, zakwaterowanie w pokoju dwuosobowym u rodziny goszczącej i wyżywienie – śniadanie i obiadokolacje w dni kursu oraz trzy posiłki w soboty i niedziele.

Do tego należy doliczyć opłatę rezerwacyjną w wysokości 490zł, ubezpieczenie, podręczniki, przelot (który może być dość drogi w przypadku szkół zlokalizowanych ,,na drugim końcu świata”) oraz ewentualny transfer z i na lotnisko.

Często pomagam osobom, które są zainteresowane kursami z EF w organizacji wyjazdu. Masz pytanie? Napisz do mnie na Instagramie @lifebykiniacz! 🙂 Chętnie odpowiadam na wszystkie Wasze pytania!

INNE KURSY KLASYCZNE PONIŻEJ 5 TYS. ZŁ ZA DWA TYGODNIE:

  • BARCELONA, Hiszpania (język hiszpański) 4 390 zł
  • MADRYT, Hiszpania (język hiszpański) 4 390 zł
  • MALAGA, Hiszpania (język hiszpański) 4 390 zł
  • LIZBONA, Portugalia (język portugalski) 4 390 zł
  • RZYM, Włochy (język włoski) 4 590 zł
  • NICEA, Francja (język francuski) 4 590 zł
  • BERLIN, Niemcy (język niemiecki) 4 590 zł
  • MONACHIUM, Niemcy (język niemiecki) 4 590 zł

ZNIŻKA ZNIŻKA ZNIŻKA

Jeśli chcesz zmniejszyć koszty wyjazdu uzyskaj tak zwaną ,,zniżkę za polecenie” w wysokości -5%! Wystarczy, że powiesz przy rezerwacji kursu (lub zaraz po), że wiesz o nim ode mnie, czyli od Ambasadorki Kingi Kuś lub z bloga thelife.pl! Dzięki temu, będę przypisanym do Ciebie Ambasadorem, a Ty otrzymasz rabat! 😉 Będzie mi bardzo miło!

Zapraszam też na mój Instagram oraz do polubienia fanpage’a na Facebooku!

ef nowy jork cena

INNE OPŁATY

Jeśli chcecie mieszkać u rodziny goszczącej, ale w pokoju jednoosobowym – musicie za to dopłacić. Jeśli zdecydujecie się na Akademik – cena również będzie wyższa.

Rozszerzenie kursu do intensywnego także jest dodatkowo płatne. Na pocieszenie dodam, że kursy wakacyjne są tańsze od klasycznych, z tym że… odbywają się jedynie w wakacje.

Wycieczki fakultatywne również są dodatkowo płatne (na szczęście nie wszystkie). Ich cena zależy od kierunku, atrakcji, długości trwania, itp.

Dokładne ceny możecie zobaczyć w katalogu EF. Zamówić go można poprzez moją stronę ambasadorską https://my.ef.com/kinga-kus Katalog jest zupełnie DARMOWY, a zamówienie go do niczego nie zobowiązuje.

Jeśli nie wiesz na jaki kurs się zdecydować, przeczytaj jakie są rodzaje kursów z EF?

Jeśli masz jakiekolwiek pytania – napisz do mnie!
I’m here to answer!

PS. Wpis zaktualizowany w lutym 2019 – na podstawie cen z najnowszego katalogu na ten rok.

Buziaki,

Kiniacz XOXO
KINIACZ
Studiuję filologię włoską na UJ i kocham podróżowanie! Jestem Ambassadorką EF Education First i Absolwentką EF Roma oraz EF Nowy Jork! <3 Jeśli masz jakieś pytania - śmiało pisz do mnie! PSS! Na Facebooku udostępniam czasami ciekawostki związane z Włochami, a na Instagramie możesz poznać mnie bliżej :) YouTube'a dopiero rozkręcam, ale docelowo będą tam relacje z moich podróży! Zapraszam!
%d bloggers like this: