NAJTAŃSZE KURSY Z EF EDUCATION FIRST

NAJTAŃSZE KURSY Z EF EDUCATION FIRST

Dostaję od Was sporo wiadomości z pytaniami gdzie kursy organizowane przez EF Education First są najtańsze? Które szkoły prezentują się korzystniej cenowo od innych? Zobaczcie!

Przygotowałam dla Was zestawienie najtańszych 2-tygodniowych kursów językowych z EF Education First! Pamiętajcie, że wbrew pozorom czasami korzystniej wychodzi zarezerwować kurs, który trwa np. trzy lub cztery tygodnie niż najkrótszy, dwutygodniowy (bo cena za przelot rozkłada się na kilka tygodni i wychodzi relatywnie taniej). Dodatkowo, na kursy od 3 tyg. w górę macie u mnie zniżkę -5% (po wcześniejszym kontakcie przez Instagrama @kiniacz.xoxo).

Wszystkie podane przeze mnie ceny dotyczą dwutygodniowych kursów wakacyjnych języka angielskiego. Cena zawiera: kurs, zakwaterowanie u rodziny goszczącej i wyżywienie. Nie zawiera lotu oraz dodatkowych opłat: rezerwacyjnej, dopłaty za sezon letni, ubezpieczenia i podręczników. Po szczegółowe wyceny najlepiej skontaktować się ze mną poprzez Instagrama (lub bezpośrednio z biurem EF). Weźcie też pod uwagę fakt, że EF organizuje również kursy innych języków, np. hiszpańskiego czy włoskiego.

NAJTAŃSZE KURSY EF EDUCATION FIRST

MALTA 3 690

KAPSZTAD, RPA 3 690

ANGLIA

EASTBOURNE, Anglia 3 990

BOURNEMOUTH, Anglia 4 190

BRISTOL, Anglia 4 390

MANCHESTER, Anglia 4 390

BRIGHTON, Anglia 4 490

CAMBRIDGE, Anglia 4 990

LONDYN, Anglia 4 990

USA

SANTA BARBARA, USA 4 790 – jedyna szkoła w USA w cenie poniżej 5 tys. za 2-tyg. kurs wakacyjny

KANADA

VANCOUVER ISLAND, Kanada 4 590

VANCOUVER, Kanada 4 790

TORONTO, Kanada 4 790

AUSTRALIA

BRISBANE, Australia 4 390

PERTH, Australia 4 390

SYDNEY, Australia 4 790

INNE

AUCKLAND, Nowa Zelandia 4 390

SINGAPUR 4 890

DUBAJ 4 890

Z zestawienia wynika, że najtańsze 2-tygodniowe kursy języka angielskiego odbywają się na Malcie i w Kapsztadzie (RPA, Afryka). W przypadku kursu w Kapsztadzie (Cape Town) trzeba pamiętać o tym, że lot może okazać się drogi i znacząco podnieść całkowitą cenę kursu. To samo dotyczy też kursu w np. USA czy Nowej Zelandii.

Tak jak wspomniałam – podane ceny obejmują kurs wakacyjny, zakwaterowanie w pokoju dwuosobowym u rodziny goszczącej i wyżywienie – śniadanie i obiadokolacje w dni kursu oraz trzy posiłki w soboty i niedziele.

Do tego należy doliczyć opłatę rezerwacyjną w wysokości 590zł, ubezpieczenie, podręczniki, przelot (który może być dość drogi w przypadku szkół zlokalizowanych na innym kontynencie) oraz ewentualny transfer z i na lotnisko. Wiem, wiem… może Wam się wydawać, że to dużo, ale warto. Osobiście uważam, że to były naprawdę dobrze wydane pieniądze.

Często pomagam osobom, które są zainteresowane kursami z EF w organizacji wyjazdu. Masz pytanie? Napisz do mnie na Instagramie @kiniacz.xoxo! 🙂 Chętnie odpowiadam na wszystkie Wasze pytania!

ZNIŻKA ZNIŻKA ZNIŻKA

Jeśli chcesz zmniejszyć koszty wyjazdu podzielę się z Tobą moją zniżką ambasadorską w wysokości -5% od ceny kursu! Wystarczy, że skontaktujesz się ze mną przez Instagrama @kiniacz.xoxo – resztę wyjaśnię Ci na priv! Dzięki temu znajdziesz się w mojej sieci ambasadorskiej i otrzymasz rabat! 😉 Będzie mi bardzo miło!

Wpis aktualny w 2020 roku (aktualizacja).

ZOBACZ TAKŻE:

Buziaki,

%d bloggers like this: