PODSUMOWANIE MIESIĄCA | LUTY 2019

PODSUMOWANIE MIESIĄCA

Luty to dla mnie miesiąc refleksji. W związku z tym, że dość szybko skończyłam sesję, to miałam aż 3 tygodnie wolnego. Spędziłam je w górach, odpoczywając po ciężkim semestrze i jeszcze cięższym styczniu.

Przeczytaj także: PODSUMOWANIE STYCZNIA.

Zaplanowałam dużo rzeczy na ten czas, ale ktoś mądry kiedyś mi powiedział, że nie warto planować odpoczynku. Listę rzeczy do zrobienia potraktowałam luźno i z dystansem, więc całej nie wykonałam. Skupiłam się głownie na swojej działalności w internecie.

INTERNET

W lutym na blogu pojawiło się dużo artykułów o różnej tematyce. Do ważniejszych rzeczy, które opublikowałam należą na pewno BUCKET LIST oraz sekcja ZACZNIJ TUTAJ. Oprócz tego na blogu pojawił się odnośnik do Instagrama w dolnej części strony. Zaktualizowałam też stopkę i zrobiłam nowe logo. No, dużo się działo.

Nagrałam kilka filmów na YouTube’a oraz zmieniłam nieco intro i zakończenie moich filmów. W końcu pojawiła się zapowiedź kanału.

Zrobiłam porządek z bookingami, odpisałam na wszystkie Wasze wiadomości i maile dotyczące wyjazdów z EF. Zarezerwowałam kolejny kurs.

LIFESTYLE

Oprócz tego starałam się nadrobić wszystkie zaległości pod względem spotkań ze znajomymi. Rozmowa z bliskimi mi osobami dała mi dużo energii i siły do działania. Tego mi było trzeba.

Spotkaniom towarzyszyły spacery po krakowskim rynku i kawy w przytulnych kawiarniach.

Starbucks neon sign on wall

Byłam też na zakupach, bo w końcu luty to miesiąc wyprzedaży. Kupiłam trochę nowych ubrań oraz… Mac Booka! Jak na razie ten sprzęt sprawdza mi się fantastycznie!

Pod koniec miesiąca wróciłam na uczelnię i świętowałam swoje 22 urodziny! Dwie niespodzianki, w postaci pięknych bukietów made my day! Dziękuje! Dostałam masę życzeń, wiadomości i miłych słów. To był naprawdę miły dzień!

KSIĄŻKA

Książką tego miesiąca zostaje oczywiście wymieniana przeze mnie w ulubieńcach ,,Zaufanie, czyli waluta przyszłości” Michała Szafrańskiego. Bardzo polecam wszystkim zainteresowanym blogosferą.

Luty był dla mnie miesiącem refleksji, zastanowienia się nad tym co robię, czy to ma sens oraz nad tym, co można by ewentualnie zrobić lepiej. Był dużo spokojniejszy niż styczeń. Czasami trzeba zwolnić.

Odpoczęłam i zrelaksowałam się, więc teraz mogę zacząć nowy semestr!

Życzę Wam wspaniałego miesiąca!

Buziaki,

Kiniacz XOXO
KINIACZ
Studiuję filologię włoską na UJ i kocham podróżowanie! Jestem Ambassadorką EF Education First i Absolwentką EF Roma oraz EF Nowy Jork! <3 Jeśli masz jakieś pytania - śmiało pisz do mnie! PSS! Na Facebooku udostępniam czasami ciekawostki związane z Włochami, a na Instagramie możesz poznać mnie bliżej :) YouTube'a dopiero rozkręcam, ale docelowo będą tam relacje z moich podróży! Zapraszam!
%d bloggers like this: