PODSUMOWANIE MIESIĄCA | MARZEC 2019

PODSUMOWANIE MIESIĄCA-MARZEC 2019

Marzec to zdecydowanie nie mój miesiąc.

POCZĄTEK SEMESTRU

Początek marca to także początek semestru. Wygląda na to, że czeka mnie najcięższy semestr w całym toku studiów, więc już powoli żegnam się ze wszystkimi przyjemnościami i witam z książkami i notatkami. Wiem, że do sesji jeszcze daleko, ale te trzy miesiące szybko zlecą, za szybko. W czerwcu czeka mnie aż… 11 egazminów – 8 całorocznych (w tym 5 ustnych, oczywiście po włosku) i 3 semestralne. Będzie ciężko.

Dobrze, że przynajmniej mam motywację do nauki, bo jeśli tylko zdam ten semestr to mam w plamach naprawdę fantastyczne rzeczy (głównie podróże – więcej opowiem Wam w swoim czasie).

PECHOWY WYJAZD

Marzec to także zimowy wyjazd na narty do Szwajcarii – to chyba mój najbardziej pechowy wyjazd ze wszystkich! Miałam wypadek, w wyniku którego zerwałam wiązadła i uszkodziłam łąkotkę. Obecnie jestem w trakcie rehabilitacji i dosłownie modlę się, żeby operacyjna rekonstrukcja nie była konieczna…

szwajcaria wypadek w górach
szwajcaria alpy

Więcej o tym wyjeździe przeczytacie tutaj:

KSIĄŻKOWE WYZWANIE

Niestety, przez wyjazd i wypadek nie przeczytałam w tym miesiącu żadnej książki, więc w kwietniu będę musiała przeczytać dwie, żeby nadrobić zaległości i wytrwać w moim postanowieniu noworocznym. Web Shows Krzysztofa Gonciarza jest już zamówiona – tym razem będę uczyć się o wideo! Poszukuje jeszcze jednej ciekawej książkowej pozycji na ten miesiąc – ktoś, coś? 🙂

SZAFA GRA

W marcu w mojej szafie pojawiły się kolory – przede wszystkim żółty – hit tego sezonu. Ramoneskę widoczną na zdjęciu kupiłam w Stradivariusie. Czapkę widoczną na zdjęciach wyżej w sklepiku w Krakowie przy Rynku.

W mojej naturalnej kosmetyczce pojawiły się m.in. kosmetyki od Ewy Chodakowskiej, których premiera planowana jest na 1 kwietnia. Mnie udało się dostać je w przedsprzedaży! Są super!

ewa chodakowska kosmetyki

Zarezerwowałam także wyjazd na wakacje – co, gdzie, jak i kiedy dowiecie się jak tylko zdam sesję letnią 🙂 – nie chcę zapeszać!

Prywatnie marzec to dla mnie miesiąc odbudowywania starych znajomości, więc mimo paru niepowodzeń i przeciwności nie narzekam! Stay positive, as always!

Życzę Ci wspaniałego kwietnia!

Jeśli podobał Ci się mój wpis będzie mi miło, jeśli:

Buziaki,

Kiniacz XOXO
KINIACZ
Studiuję filologię włoską na UJ i kocham podróżowanie! Jestem Ambassadorką EF Education First i Absolwentką EF Roma oraz EF Nowy Jork! <3 Jeśli masz jakieś pytania - śmiało pisz do mnie! PSS! Na Facebooku udostępniam czasami ciekawostki związane z Włochami, a na Instagramie możesz poznać mnie bliżej :) YouTube'a dopiero rozkręcam, ale docelowo będą tam relacje z moich podróży! Zapraszam!
%d bloggers like this: