WSPÓŁPRACA

współpraca thelife.pl
Dziękuje za zainteresowanie współpracą ze mną!

O MNIE

Mam na imię Kinga i w 100% odpowiadam za tego bloga. Na co dzień studiuję filologię włoską, znam dwa języki obce, pracuję w social mediach i całkiem dużo podróżuję. Ostatnio byłam w Nowym Jorku i było extra!

Więcej o mnie w zakładce O MNIE 🙂

O BLOGU

THELIFE.PL to blog lifestylowy o podróżach, życiu w mieście i rozwoju. Pojawiają się na nim również wpisy promujące zdrowy tryb życia, slow life i od czasu do czasu – przepisy. Moi czytelnicy lubią również czytać o kulturze włoskiej. Inspiracje czerpię ze studiów, podróży i codziennego życia w Krakowie.

Mojego bloga odwiedzają zarówno kobiety jak i mężczyźni. Większość z nich to jednak młode kobiety w wieku 18-34 lat. Mieszkają w miastach i interesują się podróżami, lifestylem, rozrywką, modą, szeroko pojętą sferą beauty oraz zdrowym stylem życia.

O WSPÓŁPRACY

Z chęcią współpracuję zarówno z firmami jak i z prywatnymi osobami. Jestem otwarta na różne formy oraz chętnie pomogę dopasować tę idealną, najlepiej trafiającą w gust moich Czytelniczek i Czytelników ofertę.

W swojej pracy zawodowej współpracuję z blogerami jako firma (często proponuję współprace), więc znam potrzeby i wymagania obu stron. Wierzę, że znajdziemy sposób, z którego oboje będziemy zadowoleni.

Najczęstsze formy współpracy:

  • posty sponsorowane (pojedynczy artykuł lub cykl tematyczny)
  • recenzje produktów lub usług
  • patronat, współpraca długofalowa
  • wyjazd sponsorowany
  • fotorelacja
  • relacja z wydarzenia lub eventu (badź wyjazdu)
  • konkursy
  • szeroko pojęta promocja Twoich produktów

Wymienione wyżej formy współpracy możemy łączyć.  Jestem gotowa na współprace na blogu, instagramie, facebooku lub youtubie.

Masz inną propozycję? Chcesz zrobić coś razem? Napisz! Porozmawiamy o szczegółach i z przyjemnością przygotuję dla Ciebie (i równocześnie moich czytelników) coś extra!

Zaznaczam, że każda akcja jest rozpatrywana, omawiana i wyceniana indywidualnie.

Na życzenie udostępniam także statystyki w oparciu o Google Analytics.

Potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się ze mną:

hello.kingakus@gmail.com

Pozostańmy w kontakcie!