WSPÓŁPRACA

Home / WSPÓŁPRACA
Dziękuje za zainteresowanie współpracą ze mną!

O MNIE

Cześć, tu Kinga! Bardzo się cieszę, że tu jesteś! Jestem zwykłą dziewczyną, która chce zrealizować swoje niezwykłe marzenie. Mam 22 lata i mieszkam w Krakowie. Na co dzień studiuję na UJ, pracuję oraz jestem ambasadorką EF Education First. Tematy związane z podróżami edukacyjnymi są szczególnie lubiane przez moje Czytelniczki i Czytelników. Prywatnie interesuję się ekologiczną modą i kosmetykami naturalnymi.

O BLOGU

KINGAKUŚ to blog lifestylowy o podróżach, modzie i urodzie.

Mojego bloga odwiedzają zarówno kobiety jak i mężczyźni. Większość z nich to jednak młode kobiety w wieku 18-34 lat. Mieszkają w miastach i interesują się podróżami, lifestylem, rozrywką, modą, szeroko pojętą sferą beauty oraz zdrowym stylem życia.

O NASZEJ WSPÓŁPRACY

Z chęcią współpracuję zarówno z firmami jak i z prywatnymi osobami. Jestem otwarta na różne formy oraz chętnie pomogę dopasować tę idealną, najlepiej trafiającą w gust moich Czytelniczek i Czytelników ofertę.

W swojej pracy zawodowej współpracuję z blogerami jako specjalista ds. social mediów i influencer marketingu, więc znam potrzeby i wymagania obu stron. Wierzę, że znajdziemy sposób, z którego oboje będziemy zadowoleni.

Najczęstsze formy współpracy:

  • posty sponsorowane (pojedynczy artykuł lub cykl tematyczny)
  • recenzje produktów lub usług
  • patronat, współpraca długofalowa
  • wyjazd sponsorowany
  • fotorelacja
  • relacja z wydarzenia lub eventu (badź wyjazdu)
  • konkursy
  • szeroko pojęta promocja Twoich produktów

Wymienione wyżej formy współpracy możemy łączyć.  Jestem gotowa na współprace na blogu, instagramie, facebooku lub youtubie.

Masz inną propozycję? Chcesz zrobić coś razem? Napisz! Porozmawiamy o szczegółach i z przyjemnością przygotuję dla Ciebie (i równocześnie moich czytelników) coś extra!

Zaznaczam, że każda akcja jest rozpatrywana, omawiana i wyceniana indywidualnie.

Na życzenie udostępniam także statystyki w oparciu o Google Analytics.

Potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się ze mną:

hello.kingakus@gmail.com

Pozostańmy w kontakcie!