ZACZNIJ TUTAJ!

Home / ZACZNIJ TUTAJ!

Czesć, zacznij tutaj! Moje życie to splot różnych wydarzeń, które doprowadziły mnie tu, gdzie jestem teraz. A teraz konkretnie…

KIM JESTEM I CZYM SIĘ ZAJMUJĘ?

Mam na imię Kinga i mam 22 lata. Studiuję języki obce, pracuję jako specjalista ds. social mediów i influencer marketingu w Wooden Story oraz jestem Ambasadorką EF Polska. Interesuję się ekologiczną modą i kosmetykami naturalnymi.

EF POLSKA

Jestem Ambasadorką EF Polska już od dawna. Po raz pierwszy na kurs z EF pojechałam zaraz po maturze i to była jedna z najlepszych decyzji w moim życiu! Po powrocie zostałam Ambasadorką EF, bo nie chciałam, żeby moja EF-owa przygoda się skończyła. Założyłam bloga, zaczęłam pisać o EF, poznawać ludzi, którzy też byli na kursach i słuchać ich historii. Dzięki temu na kolejny kurs z EF wyjechałam za darmo, tym razem do Nowego Jorku. A potem na Hawaje i do Kalifornii. Tak, te podróż zmieniły moje życie… EF nawet nagrał o mnie film!

Wpisy o EF Education First, które mogą Cię zainteresować:

EF ROMA – Moje wrażenia po kursie!
EF NOWY JORK – Moje wrażenia po kursie!
EF HAWAJE – seria vlogów na moim kanale
ILE NAPRAWDĘ KOSZTUJE WYJAZD Z EF?
AKTUALNE zniżki i promocje na wyjazdy z EF

Więcej znajdziesz tutaj: EF POLSKA.

PODRÓŻE

Podróżowanie od zawsze było moją pasją. Do dziś pamiętam to uczucie podekscytowania, kiedy po raz pierwszy przekraczałam polską granicę (a miałam wtedy 10 lat!). Do 20. roku życia podróżowałam głownie po Europie, bo bardzo lubię duże miasta. W 2018 roku po raz pierwszy w życiu poleciałam do USA i ta podróż zmieniła moje życie… Po drodze zwiedziłam także Kanadę (Toronto i te słynną Niagarę), ale to zdecydowanie Nowy Jork zrobił na mnie największe wrażenie! Pokochałam USA, dlatego rok później poleciałam zobaczyć zachodnie wybrzeże. Zwiedziłam m.in. Los Angeles i San Francisco oraz urocze wyspy na Oceanie Spokojnym – Hawaje!

Wpisy, które mogą Cię zainteresować:

JAK WYJECHAĆ DO USA?
ZDROWA ŻYWNOŚĆ W USA
FAJERWERKI NAD NIAGARĄ
TORONTO – CZY WARTO?
Jak tanio zarezerwować nocleg?

Więcej znajdziesz w zakładce: PODRÓŻE.

JĘZYKI OBCE

Nic tak nie rozwija jak nauka języków obcych. Właśnie dlatego zdecydowałam się pójść na studia w tym kierunku. Obecnie studiuję italianistykę z językiem francuskim na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Mimo, że nie jest to główny temat mojej blogowej działalności, to napisałam kilka wpisów o Włochach i ich kulturze. Jeśli jesteś ciekawa/-y czego nauczyłam się na studiach, to zapraszam tutaj:

Wpisy, które mogą Cię zainteresować:

APERITIVO, czyli co Włosi robią po pracy?
KUCHNIA WŁOSKA – DWA ŚWIATY
Dlaczego dostaniesz samo mleko, gdy we Włoszech zamówisz latte?

…oraz…

Cała prawda o FILOLOGII!
STUDIA vs. RZECZYWISTOŚĆ

SZALEŃSTWA MŁODOŚCI

Czy zrobiłam w życiu coś szalonego (poza tym, że sama dwa razy poleciałam do USA)? No pewnie! Np. Tatuaż. Byłam też w klubie z lodu, w którym temperatura wynosiła -15 stopni! Relację z tego, czy tatuowanie boli znajdziesz tutaj, a o lodowym klubie przeczytasz tu. Z mniej szalonych rzeczy: zostałam weganką na tydzień i… założyłam tego bloga!

Co jest moim głównym celem w życiu? Oh, ja mam całą listę marzeń i celów do zrealizowania! Chcesz wiedzieć, co mi w duszy gra? Koniecznie zobacz moją BUCKET LIST!

EKOLOGICZNA MODA I KOSMETYKI NATUrALNE

Ostatnio bardzo interesuje mnie ekologiczna moda i kosmetyki naturalne, dlatego jeśli chcesz być na bieżąco z moimi publikacjami w tym temacie – wpadaj na Instagram @kiniacz.xoxo! Na razie to właśnie tam najwięcej się dzieje!

Masz pytania? Napisz do mnie!

Chcesz poznać mnie bliżej? Zapraszam na YouTube’a!

Jesteś zainteresowany współpracą? Napisz do mnie na hello.kingakus@gmail.com lub zajrzyj do zakładki WSPÓŁPRACA!

Czuj się tutaj dobrze! <3 Do zobaczania!

Pamiętaj, że jesteś wystarczająco dobra i masz wszystko czego potrzeba, by osiągnąć to, co chcesz.

Pozdrawiam serdecznie,

Kiniacz XOXO